De auteur Bessie Schenk plaatste dit artikel op haar linkedin pagina:
Ik was overdonderd (geschokt!) en dolblij toen ik een bericht ontving van Sara Sokorelis Joanna Stevens Anastasios Arampatzis over een mogelijkheid om te spreken over Luna + de Magische AI-kwast in de context van “menselijke versus machine creativiteit” voor de Thales Cybersecurity Products hashtag #ThalesIAM360 Magazine. Een 💞-gevoel van dank. Het is echt geweldig om met jullie samen te werken.
Vanaf het moment dat ik besloot om de boekenreeks Seriously Simple te schrijven, had ik nooit gedacht dat dit verhaal zo’n belangrijk onderdeel zou worden van het genereren van ideeën, het creëren van impact en het bespreken van benaderingen rond het onderwerp AI. 🤖
Als je even tijd hebt, lees dan (niet alleen op pagina 30 😉) en verdiep je in het gesprek over AI vanuit minder conventionele perspectieven. Hoe we serieuze digitale onderwerpen met onze kinderen bespreken, is belangrijk. Het is belangrijk dat we de tijd nemen om het te doen, hoe we ervoor kiezen om ons ermee te bemoeien, en dat we net zoveel luisteren als delen – want deze kleine mensen laten onze wereld stralen ✨ de helderste en meest gedurfde.
Dus als je geïnteresseerd bent, klik dan hieronder 👇
Volledig magazine
Artikel over Luna
Met dank voor mijn geweldige expert en co-auteur Rob van der Veer en het artistieke genie Mireille van Yperen.
Neem even de tijd voor Luna en haar ouders👇 en ontdek de veranderende reis van onze kinderen. Misschien helpt dit verhaal om een ​​paar geweldige gesprekken op gang te brengen. Laten we volhouden en dapper zijn 💪 met onze kinderen.